İçeriğe geç
glamira ne demek

GLAMIRA Ne Demek

Her markanın ismi kendi hikayesini anlatır ve markaya anlam katar. Peki, GLAMIRA ne demek? GLAMIRA, ingilizce bir kelime olan GLAMOUR kelimesinden yola çıkılarak üretilmiş hayali bir kelimedir. GLAMOUR kelimesi ışıltılı, alımlı, büyüleyici ve çekici gibi anlamlar taşıyor. Tıpkı ürünlerimiz gibi!

Müşterilerimiz için GLAMIRA Ne Demek

Müşterilerimizin bakış açısından GLAMIRA ne demek? GLAMIRA, kadın, erkek ve çocuklar için kişiselleştirilebilir takı üreten bir mücevher markasıdır. Biz, GLAMIRA olarak her bir mücevherin tıpkı onu takan kişi gibi benzersiz ve tek olması gerektiğine inanıyoruz. Değerli taşlar ve pırlantalar, takan kişinin zevkini tam olarak yansıtacak bir tasarımda kullanılmışlarsa gerçek değerlerine ulaşırlar. İşte bu sebeple, yaklaşık 20 yıldır dünyanın dört bir yanına ulaşan, kişiye özel ve benzersiz takılar tasarlıyoruz.

GLAMIRA’nın mücevher anlayışını tanıtmak ve desteklemek için 65 ülkede ve 29 farklı dilde lokal pazarlama stratejilerimizle operasyonlarımızı yönetiyoruz. Başka bir deyişle, global bir ajans gibi çalışıyoruz ve operasyonlarımızı farklı ülke ve kültürlere entegre ederek özenle yürütüyoruz. Böylece farklı ülkelerden GLAMIRA’yı ziyaret eden müşterilerimiz internet sitemizi kendi ana dilleri ile kullanabilirler. Bir yardıma ihtiyaçları olduğunda dil bariyer olmaksızın kendi ana dillerinde konuşan müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirler. 

Müşterilerimiz için tam güven sağlamak bizim için önemli. Bu nedenle her ürünümüz için sertifika oluşturuyoruz. Bir pırlantayı sınıflandırmak için kullanılan dört önemli özellik “pırlantanın 4C’si” olarak bilinir: Renk, Berraklık, Kesim ve Karat. Bu özellikler elmas uzmanları tarafından değerlendirilir ve genellikle ayrıntılı olarak belgelenir. Bu belgeye derecelendirme raporu veya elmas sertifikası denir. Pırlanta sertifikaları, mücevherinizdeki pırlantanın kalitesini ve değerini göstermesi açısından önemlidir. Böylece müşterilerimiz ürünlerin kalitesinden ve gerçekliğinden emin olabilirler. Renki taşlarımız için de sertifikalar oluşturuyoruz. Doğal renkli pırlantalar, doğanın seçkin zarafetini yansıtır. Nadirlik, renkli pırlantaların en çok vurgulanan özelliğidir. Renk, renkli bir pırlantanın ne kadar nadir ve değerli olduğunu ayırt eden ana niteliktir. En çok tanınan nadir renkler doymuş pembe, mavi ve yeşildir. Ayrıca, çok küçük bir renk farkı bile değer üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Pırlanta ve renkli taşların yanı sıra değerli taşlar, yarı değerli taşlar ve inci ürünlerimiz de vardır. Müşterilerimiz ürünleri kişiselleştiriken farklı taşları da keşfedebilirler ve bu taşlar hakkında detaylı bilgiler bulabilirler. 

Müşterilerimiz her ürün için ürün sayfaısnda tahmini teslimat tarihini görür ve çoğu zaman bu tarihten sonra ürünleri müşterilerimize ulaştırırız.Tüm ürünlerimizi ışıklı mücevher kutularında müşterilerimize gönderiyoruz. Göz alıcı kutular sayesinde müşteriler mücevherlerini uzun yıllar güvenle saklayabilirler. Eğer müşterilerimiz yüzük ölçülerini bilmiyorlarsa onlara ücretsiz bir yüzük ölçer gönderiyoruz. Müşteriler sipariş verirken yüzük ölçüsünü yanlış girdiyse ürünü teslim aldıktan sonra 60 gün içinde ürünü bize yeniden boyutlandırmak üzere geri gönderebilirler.

GLAMIRA Çalışanları için GLAMIRA Ne Demek

Çalışma ortamlarımız her bir kişinin konforunu sağlayacak şekilde oluşturuldu. Hızla büyüyen ve sürekli kendini geliştiren, e-ticaret alanında deneyimli bir firma. Yaratıcı ve tutkulu ekip arkadaşları ile günden güne büyüyen firmanın bir parçası olmak. Uluslararası bir çalışma ortamıyla sağladığı dünya görüşü ve gelişim fırsatı. Kurumsal iletişim dilimiz sen-ben dili ile “bey”lerin ve “hanım”ların kullanılmadığı, unvanlara değil yeteneklere değer verilen bir ortam. Esnek mola saatleri ile rahat bir çalışma düzeni. Kıyafet kodumuz ise sen nasıl istersen!

glamira ne demek