İçeriğe geç
glamira nasıl bir şirket

GLAMIRA Nasıl Bir Şirket

GLAMIRA’nın temelleri 1999 yılında atılmış olup, ilk mağazası Almanya, Heilbronn’da açılmıştır. O yıllarda geleneksel bir kuyumculuk firması olan GLAMIRA 2012 yılında e-ticaret alt yapısıyla merkez ofisini Türkiye’ye taşımıştır. E-ticaret altyapısı ve kişiselleştirilebilir mücevherleriyle GLAMIRA sektöründe öncü bir marka olmaya devam etmektedir. 70’den fazla ülkeden müşteriler ile ürünleri buluşturan ve Almanya, İsviçre, ABD, İngiltere, Norveç, Avustralya, Bulgaristan ve Türkiye olmak üzere 8 ülkede ofisi bulunan bir şirkettir. Hızla büyüyen ve gelişen ekiplerimiz ile daha iyileri başarma yolunda ilerliyoruz. Bunu çeşitli alanlarda 2022 yılı içinde aldığımız çeşitli ödüller ile destekliyoruz.

COMPUTER BILD ve STATISTA, Trend Shops 2022 ile mücevher ve saat kategorilerinde yılın en iyilerini belirledi. Mücevher kategorisinde “olağanüstü” büyüyen ve “çok güçlü” teknik altyapımız ile mükemmel müşteri deneyimi sunan 7 çevrimiçi firmadan biri olduk!
https://www.computerbild.de/artikel/cb-Trend-Shop-2022-Mode-Accessoires-30798201.html

“TOP SHOPS 2022” listesinde, Moda ve Aksesuarlarda Takı & Saatler ürün kategorisinde “Harika kullanıcı dostu” ve “Çok yüksek teknik kalite” sunan 5 firmadan biri olduğumuzu gururla paylaşmak isteriz!
https://www.computerbild.de/artikel/cb-Top-Shop-2022-Mode-Accessoires-32373007.html 

Pazar araştırma enstitüsü Statista ile işbirliği içinde olan ZEIT, kapsamlı ve bağımsız bir anketin parçası olarak Almanya’da “PREMIUM ONLINE SHOPS 2022″yi belirledi. Potansiyel mağazalar 49 kritere göre analiz edildi, teklif ve algı, güven ve güvenlik, müşteri hizmetleri, teslimat, özel hizmetler, teknik ayrıntılar ve ödeme yöntemleri gibi konular baz alındı.

En iyilerin yer aldığı listede, Takı Tasarımlarında Aksesuar & Mücevherat alt kategorisinde 85 puanla üst sıralarda yerimizi aldık. Listede yer alan diğer markalara örnek vermek gerekirse; Bulgari, Cartier, Tiffany…
https://www.zeit.de/zustimmung?url=https%3A%2F%2Fwww.zeit.de%2Fangebote%2Fpremium-online-shops%2Faccessoires%2Fschmuckkreationen 

GLAMIRA Nasıl Bir Şirket

Sosyal Medyada GLAMIRA Nasıl Bir Şirket?

glamira sosyal medyada nasıl bir şirket

GLAMIRA sosyal medyayı etkili kullanan bir şirket. Sizlere en farklı ve trend takıları tasarlamak için dünyaca ünlü isimlerle de çalışıyoruz. Markamızı yansıttığını düşündüğümüz ünlü isimlerle ve içerik üreticileriyle kendi favorilerinden oluşan seçkiler, koleksiyonlar hazırlıyoruz. GLAMIRA ve ünlü isimlerin birlikte hazırladığı koleksiyonlar size ilham olacak.

Futbol dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Mesut Özil ile hazırladığımız erkek ürünleri koleksiyonu ile Türkiye’de ve dünyada ses getiren bir iş birliği yaptık.  

Alman medyasının en ünlü simalarından Sylvie Meis ile Kasım 2021’de imzaladığımız marka elçisi anlaşması ile marka bilinirliğimizi arttırdık. Sylvie x GLAMIRA Koleksiyonumuz ile müşterilerimizden büyük beğeni topladık.

Dünyaca ünlü sosyal medya fenomeni Amanda Cerny ile markamızı farklı hedef kitlelere ulaştırmaya hedefliyoruz! Amanda x GLAMIRA koleksiyonu sosyal medyada büyük bir yankı yarattı.

Tüm işbirliklerimizi, yeni ürünlerimizi, koleksiyonlarımızı ve kampanyalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.
instagram.com/glamira

Eğlenceli ve detaylı çekimlerimiz için tiktok hesabımızı ziyaret edebilirsiniz tiktok.com/@glamira   

Bizim aramıza katılmak ve GLAMIRA’nın bir parçası olmak istiyorsanız kariyer fırsatlarını https://www.kariyer.net/firma-profil/yenibosna-gunesli-47417-222750 üzerinden takip edebilirsiniz.

Reklam filmlerimizi ise https://www.youtube.com/channel/UCA_ZCBNR7WGSdNtxmYlIu5g youtube adresimizden izleyebilirsiniz.

Marka Stratejimiz ile GLAMIRA nasıl bir şirket diye soracak olursak; Tüm müşterilerimizin hayallerindeki kişiselleştirilebilir lüks tüketim ürünlerini bulabilmelerini ve kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktır. Bunu sorumluluğumuz olarak görüyoruz. GLAMIRA’da her şeyin merkezine insanı koyuyoruz. Bizi biz yapan eşsiz doğamızı çeşitli yollarla ifade ediyoruz ve takılar da şüphesiz bunlardan biri. İşte tam da bu yüzden, size takılarınızı tasarlama fırsatı vermekten mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medyada GLAMIRA Nasıl Bir Şirket