İçeriğe geç
glamira kuyumculuk

GLAMIRA Kuyumculuk

GLAMIRA Kuyumculuk, kurulduğu günden bu yana kalite ve güvenirliği esas alarak, kullanıcılarının her özel ve duygusal anını mükemmelleştirmek için çalışmaktadır. Herkesin özel ve benzersiz olduğuna inanan GLAMIRA, kişiselleştirme özgürlüğü veren tasarımlar üretir.

650 kişilik güçlü ekibi ve dünya çapındaki e-ticaret altyapısı ile GLAMIRA, tasarımdan üretimin son aşamasına kadar tüm süreçleri butik bir yaklaşımla yönetiyor. Almanya, İsviçre, ABD, İngiltere, Norveç, Avustralya, Bulgaristan ve Türkiye olmak üzere 8 ülkedeki ofisleri ve 76 online mağazasıyla 65 ülkede faaliyet gösteren GLAMIRA, ürün yelpazesini genişleterek dünyanın lider lüks tüketici markası olma vizyonuyla çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen bir şirket olarak GLAMIRA, her gün özveri ve zevkle çalışan büyük ailemiz sayesinde her geçen gün daha iyiye giden en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimize kendilerini özel hissettirmek için en göz alıcı tasarımları yaratmayı taahhüt ediyoruz.

Birçok ülkeye dil desteği ve online alışveriş seçenekleri sunan GLAMIRA, sınırlarını aşmıştır. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti için en verimli şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

glamira kuyumculuk

GLAMIRA Kuyumculuk Üretim Bölümü

GLAMIRA kuyumculuk yüksek üretim kapasitesini merkeze alarak, rekabet gücünü en üst düzeyde tutarak ve mükemmel ürün kalitesi sunarak çalışmaya devam etmektedir. Alanlarında uzmanlaşmış deneyimli profesyonellerden oluşan geniş bir üretim ekibine sahiptir.

glamira kuyumculuk üretim bölümü

Üretim tesisi, dünyanın en iyi mücevherlerini üretmek için el işçiliği, makine işçiliği ve ileri teknolojinin bir kombinasyonunu kullanmaktadır. Tam entegrasyon sayesinde, tüm mücevher severlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yüksek kaliteli ürünler, daha kısa teslimat süreleri ve daha hızlı ürün geliştirme taleplerini karşılamak için garantili saflıkta ve en iyi yüzeyde mücevherler üretiyoruz.

GLAMIRA kuyumculuk internet sitesinde, farklı değerli taşlara ve renk varyasyonlarına sahip, şaşırtıcı derecede büyük bir mücevher seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm farklı zevklere ve tarzlara hitap etmeye çalışıyoruz, bu nedenle müşterilerimizin aralarından seçim yapabileceği çok sayıda seçenek var. Daha geleneksel beyaz pırlantadan en yeni renkli pırlanta kategorilerimize veya London Blue Topaz gibi daha nadir değerli taş tonlarına kadar kendinize en uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şimdi siz de internet sitemizi ziyaret edin. Bu ışıltılı dünyayı keşfetmek için bir ürünümüzü seçin ve kişiselleştirmeye başlayın. Belki daha önce adını hiç duymadığınız taşlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu taşların özelliklerini de yine internet sitemizde kişiselleştirme yaparken görebilirsiniz. Peki pırlantanın değerini belirleyen tek özelliğin karatı olmadığını biliyor muydunuz? Bunu da keşfetmek için pırlanta bir nişan yüzüğü seçebilirsiniz. Pırlantayı istediğimiz gibi değiştirdik, şimdi bir de metaline bakalım. İnternet sitemizde müşterilere sunduğumuz toplam 8 farklı metal rengi var. Bazı ürünler 2 farklı metal renginden de oluşabiliyor. Seçtiğiniz pırlantaya en çok hangi metal yakıştı? Takı alerjiniz var ise merak etmeyin GLAMIRA ürünlerinde, nikel oranı dünya standartlarının ble altındadır. Alyans biz yüzüğün kaç farklı varyasyonu olabilir? Şimdi alyans yüzük sayfamıza gidin ve farklı ürün modellerinden dilediğinizi seçin. Et kalınlığı, yüzey, profil ve daha birçok özelliği düzenleyerek bir alyans yüzüğü nasıl farklılaştırabileceğinize bakın. Bunlar yapabileceklerinizden sadece birkaçı… Hem sizi hem de hediye alacğınız kişiyi en iyi yansıtan mücevherleri tasarlayabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş takılar için doğru anlar hayatın her diliminde kendini gösterir. Anneler Günü için bir teşekkür sembolü, bir teklif veya arkadaşlar ve eşler arasındaki karşılıklı bağın ifadesi ile ortak bir geleceğe doğru atılan bir adım… Arkadaşlık bilekliklerinden alyanslara kadar, her durum için doğru bir takı parçası var.

glamira kuyumculuk
glamira kuyumculuk