İçeriğe geç
glamira kuyumcukent

GLAMIRA Kuyumcukent

Kuyumcukent kuyum üretimi, satış ve pazarlama fonksiyonları ile beraber hem iş hem de alışveriş imkanı sunan bir merkezdir. GLAMIRA J-Center ofisimiz Yenibosna Kuyumcukent’te yer alır. Bu ofisimiz üretim merkezimizdir. GLAMIRA Kuyumcukent ofisinde bulunan ekipler üretim ve üretimle koordineli bir şekilde çalışan ekiplerdir. Üretim, Kalite Kontrol, İç Denetim, Muhasebe, Finans, İdari İşler, Takı Tasarım ve İhracat gibi bölümlerimiz bu ofisimizde çalışmaktadır. Takı Tasarım ekibimiz tarafından ustalıkla tasarlanan modeller internet sitemizde yayınlanmaya hazırlanır. Müşterilerin bir ürünü kişiselleştirmesi ve sipariş etmesiyle üretim başlar. Üretim bölümünde birçok departman sistemli bir şekilde çalışır. Dökümden son kaliteye kadar tüm süreç titizlikle incelenir ve kontrol edilir. Böylece ürettiğimiz kusursuz ürünler müşterilerimizle buluşmaya hazırdır.

GLAMIRA Kuyumcukent Pırlantalar

glamira kuyumcukent

GLAMIRA Kuyumcukent pırlantaları büyük bir titizlikle seçer. Müşteriye hayal ettiği ve internet sitemizde tasarladığı ürünü göz önünde bulundurarak kusursuz ürünler sağlamaya devam ediyoruz. Peki özel anların sembolü olan pırlanta nedir, nasıl oluşur? Yunanca pırlanta kelimesi olan “adámas”, “kırılmaz” anlamına gelir. Elmaslar, dekoratif amaçlı da kullanılan, dünyadaki en eski değerli taşlar ve en sert ham maddelerdir. Elmaslar, milyonlarca yıl önce, 150-200 km derinlikte, yüksek basınç altında (40-60 atmosfer) yüksek ısı (yaklaşık 1.250°) altında, parlayan lavların eritme potasında yaratılmış kristalize karbondan oluşur. Volkanik patlamalar, ham kristalleri yüzeye fırlattı. Çoğu elmas 100 milyon yaşın üzerindedir. Bir elmasın ölçüldüğü ağırlık birimi. 1 karat, bir gramın beşte biridir (0,2 g). 1 karatlık bir elmas 100 puan ağırlığındadır. Ct kısaltmasıdır. GLAMIRA Kuyumcukent pırlantalar, tüm kalite ayarlarının en üstündedir ve yüzeyleri ile ışığının mükemmel etkileşimi nedeniyle çok nadirdir. Bu pırlantalar, tüm pırlanta kategorileri arasında ışığı en iyi şekilde yansıtır ve çok yoğun bir şekilde parlar. GLAMIRA Kuyumcukent pırlantaların netliği, kusursuzdan içten kusursuza doğru kabul edilir. Bu elmaslar herhangi bir kapanım içermez. İçi kusursuz pırlantalar, yalnızca yeniden cilalama ile giderilebilen hafif dış kusurlar içerebilir. Kusursuz ve İç Kusursuz elmaslar çok nadirdir. Pırlantalar haricinde Zümrüt, Yakut ve Safir gibi değerli taşlar; Tanzanit, Morganit, Peridot, Aquamarine, Quartz, Topaz, Onyx gibi yarı değerli taşlar; Swarovski kristaller; kültür incileri; Laboravutar taşları ve kabaşon taşlar gibi farklı taş seçeneklerimiz vardır. İnternet sitemizi ziyaret ederek bu taşların nasıl göründüğünü ve özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Lovely, Flower, Star, Big Stone, Fashion, Eternity, Dual Use ve daha birçok stilden sizi en çok yansıtan stili seçebilirsiniz. En beğendiğiniz taşı seçtikten sonra Baget, Kabaşon, Cushion, Emerald Cut, Heart, Oval, Princess, Pear ve çok daha fazla taş kesiminden birini seçebilirsiniz. Metal olarak ise farklı ayarlarda altın, platinyum, paladyum, gümüş olmak üzere farklı seçenekleri görebilir ve deneyebilirsiniz. Seçtiğini metalin rengini de değiştirebilir ve dilerseniz iki renkli olacak şekilde ürününüzü oluşturabilirsiniz. Tüm bu kişiselleştirme fonksiyonlarımız tüm ürünlerimizin herkese uygun bir özellikte olmasını sağlıyor. Yani tüm müşterilerimiz internet sitemizden kendilerine uygun bir mücevher bulabilir.

Müşterilerimize tam güven sağlamak amacıyla tüm ürünlerimiz için sertifikalar oluşturuyoruz. Müşteri bu sertifika ile satın aldığı ürünün tüm özelliklerini görebilir. GLAMIRA sertifikaları olarak oluşturduğumuz GL Sertifikalarında hem ürünün tüm özellikleri hem de üründeki taşın tüm özellikleri uzman gemologlarımız tarafından belgelenir. İnterner sitemizde bazı ürünlerimizin GIA sertifikası bulunur. GIA, Gemological Institute of America tarafından bazı taşlar sertifikalıdır. Müşteri eğer bu taşların bulunduğu bir ürünü satın alırsa biz bu taş sertifikasını ve taşı GIA’den satın alırız.

glamira kuyumcukent