İçeriğe geç
glamira mt programı

Toptalent X GLAMIRA

TOP100 Talent Program 2022 kapsamında 205 şirket, 35 farklı kategoride yer aldı ve toplamda 101.382 oy kullanıldı. Yönetici Adaylı Yetiştirme Programımız ile katıldığımız yarışmada E-ticaret Kategorisi kapsamında 3.’lüğü elde ettik. 

glamira boğaziçi üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi X GLAMIRA

Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Digital Up yarışması ile dijital pazarlama alanında sosyal sorumluluk projesi yürüten ve ilk 3 turu başarıyla tamamlayan öğrenciler GLAMIRA’da stajyer olma imkanı yakalıyor!

glamira itü kariyer

İTÜ X GLAMIRA

İTÜ Kariyer Günleri Zirvesi’nde öğrencilerle buluştuk! GLAMOROUS Talents 2022 Staj Programımız ve Yönetici Adayı Yetiştirme Programımız hakkında öğrencilerin merak ettikleri soruları cevapladık. Pozisyon ve yetkinlik bazlı İngilizce Mülakat Simülasyonu ile karşılaşabilecekleri sorular üzerinde yabancı dilde mülakat tecrübesi kazanmalarını sağladık.

glamira kariyer.net
glamira kariyer.net

Kariyer.net X GLAMIRA

Kariyer.net’in 30-31 Mart tarihlerinde düzenlemiş olduğu Staj Günleri’nde öğrenciler ve yeni mezunlarla buluştuk. Staj Programımız ve Yönetici Adayı Yetiştirme Programımızı katılımcılar ile paylaştık. Aramıza katılmak isteyen genç yetenekler ile sohbetler düzenledik.

Yüksek Lisans ve Doktora için Anlaşmalı Olduğumuz Üniversiteler

GLAMIRA’da eğitim ve gelişim sürekli devam eder!
Yüksek lisans ve doktora öğrenimi görmek isteyen tüm çalışanlarımız için üniversitelerle anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz.

Öğrenmenin hayat boyu süren bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. GLAMIRA farklı alanlarda yüksek lisans ve doktora programlarına sahip üniversitelerle kurduğu işbirlikleri sayesinde çalışanlarını bu yolculuk boyunca destekliyor.