İçeriğe geç
glamira genel müdürlük

GLAMIRA Genel Müdürlük

1999 yılında Almanya’da kurulmuş bir firma olan GLAMIRA, 2012 yılında e-ticaret altyapısı ile merkez ofisini Türkiye’ye taşımıştır. İstanbul’da 3 farklı lokasyonda ofislerimiz var. GLAMIRA Genel Müdürlük ofisimiz Yenibosna’da yer alan GLAMIRA J-Center ofisimizdir. GLAMIRA Genel Müdürlük ofisimizde Üretim Bölümümüz ve Üretim ile entegre şekilde çalışan bölümlerimiz yer alır. Muhasebe, Finans, Takı Tasarım, İç Denetim, İhracat gibi bölümlerimiz genel müdürlüğümüzdedir. Maslak Uniq İstanbul’da bulunan GLAMIRA Digital Quarter ofisimizde dijital bölümlerimiz yer alır. Influencer Marketing, Performance Marketing, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal İç İletişim, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Web Kalite Kontrol, E-ticaret, Post Production gibi bölümlerimiz bu ofisimizde çalışmaktadır.

Güneşli’de bulunan GLAMIRA Park ofisimizde yeni kategorilerimizi planlayan ekiplerimiz çalışır. Yakın zamanda satışları başlayacak olan yeni kategorilerimiz de aynı mücevherlerimiz gibi kişiselleştirilebilir özellikle olucaktır. 

Ofislerimizin dinamikliğimizi ve enerjimizi yansıtması ve keyifli bir çalışma ortamı sağlaması için in-house olarak çalışan İç Mimari departmanımız vardır. Bu ekipteki arkadaşlarımız ofislerimizin her bir detayını çalışan rahatlığını göz önüne alarak tasarlamaktadırlar. 

Tüm ofislerimizde sabahları açık büfe kahvaltı bulunur. GLAMIRA J-Center ofisimizde yemekhane olduğundan dolayı öğle yemekleri verilmektedir. GLAMIRA Park ve GLAMIRA Digital Quarter ofislerimizde yemekhane olmadığı için bu ofislerde çalışan arkadaşlarımız için günlük bazda hesaplanan aylık yemek kartları verilir. Çalışanlar bu kartı kullanarak geçerli olan restoranlarda yemek yiyebilirler. GLAMIRA J-Center ve GLAMIRA Park ofislerimizde servis buunmaktadır. GLAMIRA Digital Quarter ofisimizin lokasyonundan dolayı trafik yoğunluğu oluştuğundan servis imkanı bulunmamaktadır. Bu ofislerimizde çalışan arkadaşlarımız için yol ücreti ödenmektedir.

Yurt dışında ise GLAMIRA Genel Müdürlük ofisimiz bulunmamaktadır. Yurt dışında Avusturya, Bulgaristan, Almanya, İngiltere, Norveç, İsviçre, Amerika, Tayland ve Hollanda’da bulunan ofislerimizle, dünyanın pek çok farklı noktasına en iyi mücevherleri sunmaya devam ediyoruz. 

GLAMIRA’nın global bir pazara hitap etmesinden dolayı her ülkeden müşterilerimiz için kendi ana dillerinde oluşturduğumuz internet sitemiz karşılarına çıkar. Bize ulaşmak istediklerinde ise kendi ana dilinde konuşan müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiş olurlar. Müşteri odaklı çalışma anlayışımız sayesinde oluşturduğumuz bu ağ ve kişiselleştirilebilir ürünlerimiz sayesinde her bir müşterimizin kendine ait bir takı tasarlayabilme özelliği GLAMIRA’yı herkese hitap eden bir marka haline getirmiştir.

glamira genel müdürlük ürünler