İçeriğe geç

Tüm GLAMIRA’lıların kendilerini geliştirebilmeleri, kariyer yollarında devam ederken farklı eğitimler ve gelişim programları ile birlikte onlara destek oluyoruz. İşe ilk başladığınız günden itibaren farklı alanlarda Eğitim ve Gelişim Birimi olarak yanınızdayız!

Yönetici Gelişim Akademisi

Yönetici Gelişim Akademisi, GLAMIRA çalışanların ihtiyaç duyulan yetkinlikler açısından geliştirilerek yüksek performanslı yönetici becerileri kazandırmak amacıyla tasarlandı. Kendini tanıma, delegasyon, değişim, VUCA dünyası, karar verme ve problem çözme gibi konularda hem yeni bilgiler edindik hem de birçok etkinlik yaparak öğrendiklerimizi pekiştirdik.

glamira yönetici
glamira eğitim ve gelişim

GLAMIRA'DA İLK GÜN

  • Oryantasyon Sunumumuz

Aramıza hoş geldin! Ofisimize ilk geldiğinde GLAMIRA hakkında genel bilgiler içeren, markamızın serüvenini ve departmanların işleyişini anlatan, ilk iş günlerinde ihtiyacın olan farklı konularda kimlere ulaşabileceğini içeren bir sunum yapıyoruz.

  • Ofis Turlarımız

Yeni arkadaşlarımızın GLAMIRA ile ilk temaslarında, farklı lokasyonlarda bulunan ofislerimizi beraber gezerek tüm departmanlarımızı, ürünlerimizi ve iş ortamlarımızı görüyoruz. Farklı lokasyonlarda bulunan GLAMIRA’lılar ile yüz yüze tanışmalar gerçekleştiriyoruz

glamira buddy
  • GLAMIRA BUDDY Uygulaması

İşe yeni başlayan kişi için ilk iş günü ve sonrasındaki ilk haftalar kafa karıştırıcı ve zorlayıcı olabilir. GLAMIRA Buddy, yeni çalışanın işe uyumunu hızlandırmayı ve kolaylaştırmayı amaçlayan keyifli bir uygulamanın başrol oyuncusudur. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın GLAMIRA ile ilgili her türlü soruyu sorabileceği, yol gösterici, ona danışmanlık yapan, tavsiyeler veren, GLAMIRA kültürü hakkında bilgi verebilen, bir sorunla karşılaştığında ilk danışacağı gönüllü çalışandır. Firmamızda Buddy olan gönüllü çalışanlarımıza verdikleri desteğe teşekkür etmek amacıyla Hediye Çeki veriyoruz.

  • Induction Programları

Pozisyonu gereği farklı departmanlar ile çalışacak kişiler için Induction Programı hazırlıyoruz. GLAMIRA’daki yolculuğunda sana eşlik edecek kişiler ile tanışma toplantıları organize ediyor ve sinerji yakalıyoruz.

  • Oryantasyon Eğitimleri

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın daha konforlu bir geçiş süreci yaşamaları için çalışıyoruz. Tüm oryantasyon eğitimlerimizi, departman bazlı yetiştirme programlarımızı, soft skill eğitimlerimiz ve kullandığımız programlara hızlıca adapte olmamızı sağlayan teknik eğitimlerimizi GLAMIRA Akademi platformumuzda yürüterek aramıza katılan herkesin bu bilgilere kolayca ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Sağlık Kahramanları İlk Yardım Eğitimi

Acil durumlar her yerde, her zaman olabilir. Ve ilk yardım hayat kurtarmaya yardımcı olabilir.

GLAMIRA Digital Quarter Ofisimizde, acil bir durumda gerekli önlemleri alabilmek amacıyla kendimizi eğitmemize yardımcı olmak için ilk yardım uzmanları liderliğinde eğitimlerini tamamladığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Eğitimimize katılan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

glamira eğitim
glamira eğitim
glamira eğitim