İçeriğe geç
GLAMIRA Çalışanları

GLAMIRA Çalışanları

E-ticaret altyapısı dünyadaki yeniliklere uyum sağlamayı ve adapte olmayı gerektiren bir oluşum. Bu nedenle bu dünyanın gerektirdiği yeni meslekleri de bünyemizde barındırıyoruz. GLAMIRA çalışanları kendilerini geliştirmek istedikleri farklı alanlarda rol alabilirler. Aynı zamanda yeni mezun ve stajyerlerimizin de tecrübe kazanmalarını ve geleceğin GLAMIRA çalışanları olmalarını destekliyoruz. Mavi ve beyaz yaka olmak üzere 650’den fazla çalışanımız ile her gün daha da büyümeye devam ediyoruz. GLAMIRA çalışanlarının yaş ortalaması 30’dur. Genç, dinamik ve öğrenmeye açık ekipler ile eğlenceli bir çalışma ortamımız var. Kadın çalışan sayısının daha ağırlıklı olduğu bir yapıya sahibiz. Kadın yönetici yüzdemiz 57.5 ve kadın çalışan yüzdemiz 54.2’dir. Öncelikle sahip olduğumuz doğa bilinci sayesinde, doğal kaynakların tüketimini asgari oranda tutmaya özen gösteriyoruz. Özellikle üretim bölümümüzde kıymetli maden dışındaki diğer uygun maddelerin de geri dönüşümünü sağlayarak israfın önüne geçiyor ve böylelikle çevrenin korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Firmamızın satışta ve istihdamda bulunduğu tüm ülkelerin yasalarına uygun hareket ediyor, belirledikleri standartlarda ürünler üretiyoruz. Örnek olarak madene eklenen katkı maddelerinin satış yapılacak ülke standartlarına uygun seçilmesini verebiliriz. Ek olarak firmamızın evrensel insan hakları konusundaki hassasiyetinin altını çizmek isteriz. Bunun bir göstergesi olarak firmamız yalnızca etik kaynaklardan hammadde tedarik etmektedir. Pırlantalarınız Kimberley Bildirge Sertifikasyon Programına (KPCS) tam katılım sağlayan ülkelerden temin edilir. Aynı şekilde kullanılan madenler de sertifikalıdır ve hiçbiri çatışma bölgelerinden elde edilmez.

glamira çalışanları
glamira çalışanları amanda cerny
glamira çalışanları mesut özil
glamira çalışanları sylvie meis

İstanbulda 3 lokasyonda ofislerimiz var. GLAMIRA Digital Quarter ofisimizde bizim dijital dünyadaki yüzümüz ve marka yönetimimiz ile ilgili çalışan departmanlarımız var. Influencer Marketing bölümümüz ile sosyal medyada etkili isimlerle iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Dünyaca ünlü sosyal medya fenomeni Amanda Cerny ile markamızı farklı hedef kitlelere ulaştırdık ve müşterilerimizden büyük beğeni topladık. Futbol dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Mesut Özil ile hazırladığımız erkek ürünleri koleksiyonu ile Türkiye’de ve dünyada ses getiren bir iş birliği yaptık. Mesut Özil ile gerçekleştirdiğimiz bu proje ile erkek ürünlerimizin de bilinirliğini artırmış olduk.  Alman medyasının en ünlü simalarından Sylvie Meis ile Kasım 2021’de imzaladığımız marka elçisi anlaşması ile marka bilinirliğimizi arttırdık. Sylvie x GLAMIRA Koleksiyonu ise internet sitemizde satışa çıktığından beri müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen bir koleksiyon oldu. Andrew Chen, Karina Bik, Jessica Markowski, Natalie Zarra, Serena Laurel, Maria Vizuete Thompson, Luana Torres, Stormi Bree Henley gibi sosyal medyada ünlü isimler ile iş birliği yapıyoruz ve onların favorisi olan ürünlerimizi sosyal medya kullanıcılarına sunuyoruz. Performance Marketing bölümümüz ile farklı sosyal medya platformlarındaki etkimiz üzerine analizler yapıyoruz. Google Ads ve Google Analytics gibi reklam yönetme ve analiz araçları sayesinde reklamlar oluşturarak daha fazla kişiye hitap etmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi bölümümüz ile sosyal medyada platformalarımızda yayınlamak üzere yazılar ve gönderiler oluşturuyoruz. Çekimlerimizi yaparken Stilist arkadaşlarımız ve Production ekibimiz beraber çalışıyorlar. Konsept ve iş birliği çekimler için ünlü isimleri ofisimizdeki stüdyomuzda ağırlıyoruz. E-ticaret bölümü ise SEO çalışmalarını yürütüyorlar. Yeni pazarlara girmek için araştırmalar yaparak yeni projeler geliştiriyorlar.

GLAMIRA J-Center ofisimizde üretim sürecimiz ve üretim ile koordineli ilerleyen bölümlerimiz yer alıyor. GLAMIRA çalışanları bu ofisimizde üretim, finans, muhasebe, ihracat, iç denetim, takı ürün tasarımı gibi birçok departmanda yer alıyorlar. GLAMIRA Park ofisimizdeki GLAMIRA çalışanları yeni kurulacak olan kategorilerimiz ile ilgileniyorlar. Dünyanın önde gelen lüks tüketim markasına dönüşme yolunda deri & tekstil, kozmetik ve ev aksesuarları bölümlerimizi oluşturmaya devam ediyoruz. Yeni kategorilerimizi de aynı mücevherlerimiz gibi kişiselleştirilebilir bir şekilde müşterilerimize sunmayı planlıyoruz. 

3 farklı ofisimiz olduğundan 3 farklı İnsan Kaynakları ekibimiz var. Bu ekipteki GLAMIRA çalışanları öncelikle çalışanların ihtiyaçlarını anlamak, ihtiyaçlarına yönelik aksiyon planları oluşturmak başta olmak üzere tüm işe alım, performans değerlendirme, eğitim ve gelişim, bordro ve özlük süreçlerini yürütüyorlar.