İçeriğe geç
glamira çalışan yorumları

GLAMIRA Çalışan Yorumları

GLAMIRA çalışan yorumları bizim için geliştirici bir niteliktedir. Çalışan mutluluğunun nasıl bir sinerji yarattığının ve işe değer kattığının farkındayız. Bu mutluluğu sağlamak için GLAMIRA çalışan yorumlarını okuyor, değerlendiriyor ve geliştirmemiz gereken alanları öğreniyoruz. Çünkü, çalışan memnuniyetini en iyi seviyeye getirmek bizim için çok önemli.

 

GLAMIRA Çalışan Yorumları Form Cevapları

Aramıza yeni katılan GLAMIRA çalışanları ile oryantasyon sonrasında, 1.5 ayı dolduğunda ve 5.5 ayı dolduğunda değerlendirme görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Oluşturduğumuz değerlendirme formu ile çalışanlar hem firmayı hem kendilerini değenlendiriyorlar ve böylece GLAMIRA çalışan yorumlarını topluyoruz. Bu görüşmeler esasında çalışanların GLAMIRA’da beklentileri, deneyimleri ve ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Zorlandıkları konular için planlama yaparak gereken desteği sağlıyoruz. Görüşmeler esnasında bağlı olduğu yönetici ile çalışan hem kişisel hem de profesyonel hedefler oluşturuyor. Düzenli takip görüşmeleri ile yöneticilerin geri bildirimleri sayesinde çalışanlarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri için yöneticiler mentörlük görevi üstleniyorlar. Bu görüşmelerde beraber doldurduğumuz form aracılığıyla bizlere iletilen bazı GLAMIRA çalışan yorumları;

  • Stilistlik görevini üstlendiğim Glamira şirketinde sosyal medya aracılığı ile seçilen influencer & bloggerlara özel gönderilen ürünlerin yapım aşamalarını, üretimde harcanan emeği ve sonucunda ortaya çıkan ürünün tüm süreçlerini gözlemledim. Bu süreç ürün seçerken başka bir departmanın ne kadar emek ve uğraş gerçekleştirdiğini bana tekrar ve tekrar hatırlatıyor.

Sevgi Ünal

  • Oryantasyon programı sayesinde bu firmada aylardır çalışıyormuş gibi hissettim, ilk günüm olmasına rağmen oldukça pozitif bir enerji aldım ve çabuk adapte oldum.

Melike Özel

  • My team Leader has been very helpful with my ongoing orientation program and since  I’m still on orientation status and learning my assignments, I’m getting a lot of support from my teammates and progressing every day. Hopefully, I will succeed in my career at GLAMIRA. In conclusion, the most effective and powerful side of the program is My Team Mates!

Lucia Samsa

  • İhtiyacımıza yönelik düzenlenen eğitim programlarının etkileyici ve motive edici olduğunu düşünüyorum. Verilen eğitimin interaktif olması ve işlenen konular hakkında alıcıdan değerlendirme alınması bile gelişim için bence çok değerli ve önemli.

Furkan Karagöz

  • GLAMIRA’nın bir parçası olduğum andan itibaren her zaman destelendiğimi hissettim. Tüm ekip ile açık bir şekilde iletişim kurabiliyor olmamız işimizi yaparken süreçleri eğlenceli ve bir o kadar da eğlenceli kılıyor.

Serkan Akkoç 

  • Bulunduğum departmanın yeni kuruluyor olması, işin içinde olmama, her şeyi öğrenmeme ve her aşamasında bulunmama sebep oluyor. Bunun büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum.

Nurseda Bulut

  • Çalışanların motivasyonu, çalışma şartları olumlu yönde olup süreç geliştirme anlamında beni projelerle dolu bir iş hayatına sürüklemesi bana heyecan verdi. Burada olmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten keyif alıyorum.

Pelin Yıldırım 

  • Çalışan ekiplerin destekleri çok olumlu. Mesleki anlamda farklı bir bakış açısı bana katacağı en büyük artı diye düşünüyorum.

Sencer Keleş

  • GLAMIRA, çalışanlarının sesini duyurabildiği bir yapı, önerilerin duyulduğunu ve değerlendirildiğini bilmek kıymetli. Yolculuğunda çalışanı ile birlikte büyümek ve gelişmek isteyen, yeniliğe her zaman açık, çok yüksek potansiyele ve başarılı bir vizyona sahip bir firma olduğuna inanıyorum. Yeni bir kategoriyi sıfırdan inşa etmek benim için çok keyifli ve değerli, ince eleyip sık dokuyarak yaptığımız her çalışma, GLAMIRA için başarılı bir portföyün oluşmasını sağlarken benim için de başarmanın verdiği hazzı sağlıyor. Burada deneyimlerimi katarken, yaparak öğrendiğim ve yolculukta geliştiğim/gelişebileceğim yönler olduğunu görüyorum. Son olarak, bu kültürdeki samimi ve açık iletişimi sevdiğimi paylaşmalıyım.:)

Tuğba Akgün